AlterNativa Café

Jídlo s sebou | Ostrava - Poruba

Nabízíme výtečnou kávu a k tomu sladkou tečku. Naše kavárna „AlterNativa Café“ je to nejlepší místo na setkání s přáteli či rodinou. Útulné prostory Vás překvapí svou jedinečnou atmosférou. Těšíme se na Vaši návštěvu. Naše kavárna je to nejoblíbenější místo k polední pauze nebo jen tak v mezičase. Nabízíme vždy nejen skvělý výběr poledních menu či svačinek, ale rádi Vám také uvaříme kávu s sebou. Jednoduše své hosty rádi rozmazlujeme. nn Nabízíme zdravé a rozmanité veganské jídlo. Připravujeme pro Vás i bezlepková i bezlaktózová jídla. Dbáme na Vaše zdraví a harmonii Vašeho těla. Existuje mnoho variant, jak ze zdravých surovin vykouzlit jedinečné a chutné jídlo. Zkuste to u nás a my Vám ukážeme, jak na to.nn Využít můžete i naší útulné zahrádky. Klimatizovaný interiér Vám dopřeje požitek z dobrého jídla, zajistí chládek a Vy si tak budete moci odpočinout od silných slunečních paprsků.

Jedinečné místo, to je naše kavárna s nabídkou snídaně

Ze specialit našich vynikajících lahůdek a domácí kuchyně si vybere opravdu každý mlsný jazýček. Nabízíme vynikající jídla a nápoje, například obzvláště chutné polévky a osvĕžující pivo – rádi vám poradíme. Nabízíme také něco pro mlsné jazýčky. Naše nejrůznější pekařské výrobky a delikátní čokoláda chutnají obzvlášť dobře. Hledáte podnik, kde strávit příjemné chvíle u skvĕlé snídaně a u chutného brunche? Naše kavárna je tím pravým místem pro Vás. Díky wifi zdarma můžete sdílet své zážitky s celým světem.

Komfortní servis: jídlo s sebou

U nás v restauraci jsou vítáni i pejsci. Během naší otevírací doby jsme Vám rádi k dispozici. Těšíme se na Vaši návštěvu! U nás můžete platit jednoduše bezkontaktní platbou, kartou Mastercard, kartou VISA, debetními kartami a kartou Maestro. Samozřejmě akceptujeme i platby v hotovosti. Jídlo Vám rádi přichystáme s sebou. Provozní doba je od 08.00 do 19.00 hodin.

Adresa

Zobrazit mapu

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

17. listopadu 768, 70800 Ostrava - Poruba, Česká republika

Naše otevírací doba

Pondělí
08:00 – 19:00
Úterý
08:00 – 19:00
Středa
08:00 – 19:00
Čtvrtek
08:00 – 19:00
Pátek
08:00 – 19:00
Sobota
08:00 – 19:00
Neděle
08:00 – 19:00

Dostupné možnosti platby

Naše služby

Vše na jednom místě

Pošlete nám zprávu

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu. Zadejte prosím platnou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo. Zadejte platné telefonní číslo
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue